Využití kinesiotapingu u psa

TERMÍNY

Brzy vypíšeme nové termíny...


CENA

dvoudenní kurz včetně materiálu                              6 500 Kč 


ONLINE PŘIHLÁŠKA

Počet míst na kurzu je omezen z důvodu zachování individuálního přístupu k účastníkům! Organizátor si vyhrazuje právo kurz v případě nízkého počtu uchazečů zrušit.  

Tejpování u psů? Ano i ne!

Seminář vám představí několik technik lepení barevných elastických pásek na tělo psa, které i přes fyziologický fakt volného podkoží u psů splňují terapeutický efekt. Naučíme vás kdy má smysl tejp použít a kdy ne. 

Vysvětlíme si základní principy lepení tejpů a osvojíte si základní manipulační dovednosti s tejpem na vlastním těle. Získáte znalosti z oblasti neurofyziologie, kterou tejpy u psa výrazně ovlivňují.

Naučíte se prakticky ošetřit tejpováním partie, které u psů běžně používají fyzioterapeuti PhysioDOG při své fyzioterapeutické praxi, a které máme funkčně vyzkoušené. 

Nejsme zastánci vyholování psů z důvodu lepení tejpu, ani si nemyslíme, že na delší srsti má tejp smysl. Proto prosím POZOR!! na kurz je možné přijít pouze s krátkosrstým psem typu boxer, dobrman, vipet, pinč, hladkosrstý jezevčík...

Kurzem vás provede zkušená certifikovaná fyzioterapeutka zvířat, která mimo jiné, vlastní mezinárodní certifikaci "Canine Kinesiology Taping Practitioner" - Mgr. Zuzana Jeddai, PhDr, CSART

 

HARMONOGRAM A NÁPLŇ SEMINÁŘE:

  • Seznámení s kinesiotapingem, vysvětlení funkční anatomie, rozdíly u lidí a u psů, efekt tejpování, základní pravidla, techniky
  • Rozdělení technik a popis možností lepení - + praktická část
  • Techniky lepení tejpu na lidské tělo - praktická část
  • Techniky lepení tejpu na psí tělo - praktická část
  • Využití tejpování při problémech s klouby - teorie + praktická část
  • Využití tejpování při problémech měkkých tkání - teorie + praktická část
  • Využití tejpování u vybraných diagn´óz

Co s sebou?

Očkovací průkaz psa, dostatek oblíbených pamlsků (pokud nevezmete, je k dispozici nabídka našich osvědčených dobrot), pohodlné oblečení, misku na vodu pro Vašeho psa, ostré nůžky, dobrou náladu.

Na konci semináře obdrží účastníci CERTIFIKÁT.

ORGANIZACE KURZU A PLATEBNÍ PODMÍNKY

Co s sebou?

Očkovací průkaz psa, ostré nůžky deku či jinou podložku pod psa, pohodlné oblečení, misku na vodu, pamlsky pro pejska a dobrou náladu.

Platební podmínky

POZOR - Platbu provádějte pouze v českých korunách na základě faktury, kterou Vám zašleme na email do několika dnů od odeslání přihlášky. Po zaplacení je Vaše místo pevně rezervováno.

Pokud hradíte ze zahraničního účtu je potřeba k platbě přičíst 500,- manipulační poplatek.

V případě nezaplacení částky za seminář do 1 týdne od zaslání faktury, bude uchazeč vzhledem k velkému zájmu vyřazen ze seznamu zájemců. 

Storno podmínky

Dílčí platba je nevratná.

V případě, že se rozhodnete zrušit přihlášku 14 a více dnů před termínem kurzu/semináře, Vám vrátíme 50% z ceny v případě uhrazení celé částky. V případě zrušení přihlášky 0-14 dní před termínem kurzu/semináře, bude storno poplatek 100% z ceny kurzu. Zasláním přihlášky akceptujete platební podmínky. 

Pořádá PhysioDOG Academy s.r.o.

PODMÍNKY A DOPORUČENÍ PRO ÚČAST

  • Psi musí být klinicky zdraví a musí mít platné očkování, háravé fenky se s ohledem na ostatní pejsky semináře nemohou zúčastnit.
  • Účastníci jsou povinni řídit se zákonem na ochranu zvířat proti týrání, 246/1992 Sb. v platném znění.
  • Věk 18 let a více