Využití kinesiotapingu u psa

TERMÍNY

Nové termíny brzy vypíšeme.CENA

jednodenní seminář                              2 500 Kč / 120 EUR


ONLINE PŘIHLÁŠKA

Počet míst na kurzu je omezen z důvodu zachování individuálního přístupu k účastníkům! Organizátor si vyhrazuje právo kurz v případě nízkého počtu uchazečů zrušit.  

Tejpování u psů? Ano i ne!

Seminář vám představí několik technik lepení barevných elastických pásek na tělo psa, které i přes fyziologický fakt volného podkoží u psů splňují terapeutický efekt.

Vysvětlíme si základní (humánní) princip lepení tejpů a osvojíte si základní manipulační dovednosti s tejpem na vlastním těle. Získáte znalosti z oblasti neurofyziologie, kterou tejpy u psa výrazně ovlivňují.

Naučíte se prakticky ošetřit tejpováním partie, které u psů běžně používá Bc. Kateřina Plačková při své fyzioterapeutické praxi, a které má funkčně vyzkoušené. Kateřina Plačková využívá tejping u psů již od roku 2012. Proto tejpy, které si vyzkoušíte, jsou ověřené v praxi a funkční :)

Nejsme zastánci vyholování psů z důvodu lepení tejpu ani si nemyslíme, že na delší srsti má tejp smysl. Proto prosím POZOR!! na kurz je možné přijít pouze s krátkosrstým psem typu boxer, dobrman, vipet, pinč, hladkosrstý jezevčík...

HARMONOGRAM A NÁPLŇ SEMINÁŘE:

  • Seznámení s kinesiotapingem, vysvětlení funkční anatomie, rozdíly u lidí a u psů
  • Rozdělení technik a popis možností lepení
  • Techniky lepení tejpu na lidské tělo - praktická část
  • Techniky lepení tejpu na psí tělo - praktická část
  • Využití tejpování při problémech s klouby
  • Využití tejpování při problémech měkkých tkání

Co s sebou?

Očkovací průkaz psa, dostatek oblíbených pamlsků (pokud nevezmete, je k dispozici nabídka našich osvědčených dobrot), pohodlné oblečení, misku na vodu pro Vašeho psa, ostré nůžky, dobrou náladu.

Na konci semináře obdrží účastníci CERTIFIKÁT.

ORGANIZACE KURZU A PLATEBNÍ PODMÍNKY

Co s sebou?

Očkovací průkaz psa, deku či jinou podložku pod psa, pohodlné oblečení, misku na vodu, pamlsky pro pejska a dobrou náladu.

Platební podmínky

Částku 2.500 Kč pro rezervaci místa na kurzu uhraďte prosím převodem na níže uvedený bankovní účet vedený u Komerční banky nejpozději 2 týdny po odeslání přihlášky. Rezervační částka je nevratná, je možné ji přesunout na jiný termín vždy pouze jednou.

Číslo účtu: 107-9608840287/0100

IBAN: CZ7301000001079608840287

SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Variabilní symbol: 777

Poznámka: Jméno a příjmení účastníka kurzu

Přijetí platby, a tím i Vaše účast, bude potvrzena na Váš email. Pro urychlení procesu doporučujeme zaslat potvrzení o platbě na e-mail physiodogacademy@gmail.com. V případě nezaplacení částky za seminář do 2 týdnů bude zájemce připsán na seznam náhradníků. V případě zrušení přihlášky 14 a více dnů před termínem kurzu/semináře, bude účtován storno poplatek ve výši 50% z ceny kurzu. V případě zrušení přihlášky 0-14 dní před termínem kurzu/semináře, bude storno poplatek 100% z ceny kurzu. Zasláním přihlášky akceptujete platební podmínky.

PODMÍNKY A DOPORUČENÍ PRO ÚČAST

  • Psi musí být klinicky zdraví a musí mít platné očkování, háravé fenky se s ohledem na ostatní pejsky semináře nemohou zúčastnit.
  • Účastníci jsou povinni řídit se zákonem na ochranu zvířat proti týrání, 246/1992 Sb. v platném znění.
  • Účastníci by se měli orientovat v názvosloví týkajícím se pohybového aparátu zvířat a měli by mít základní znalosti anatomie a fyziologie.
  • Věk 18 let a více