Měkké a myofasciální techniky v terapii psů

Fascie ovlivňují nejen pohybový aparát psa, ale celé jeho tělo. Jejich význam v komplexnosti fungování pohybového aparátu a vnitřních orgánů, stejně tak i CNS, teprve začínáme chápat. Manuální metody, které se věnují uvolnění fascií, mají v rehabilitaci zvířat obrovský efekt. Často velmi vleklé a chronické potíže lze díky uvolnění fascií efektivně odstranit. 
Kurz Měkké a myofasciální techniky seznámí účastníka s vlastnostmi povázky, s její anatomií i funkcí. Kurz je zaměřený na práci s povrchovou i hlubokou fascií.


TERMÍNY

10. - 11. 6. 2023 - Praha s Bc. Kateřinou Plačkovou, DiS, CCRP, CCFT

Změna termínu vyhrazena


11. - 12. 11. 2023 - Praha s Bc. Kateřinou Plačkovou, DiS, CCRP, CCFT

Změna termínu vyhrazena


CENA

dvoudenní kurz                                 7. 500 Kč


Co se na kurzu naučíte?

Vyšetření povrchové i hluboké fascie je předpokladem pro správnou aplikace technik pro uvolnění fasciální tkáně. Proto vyšetření nemůžeme vynechat a zaměříme se na trénink citlivosti rukou účastníků.

Samozřejmě se pak pověnujeme mnoha různým technikám, které se používají při uvolnění povázek.

Kurz není vhodný pro naprosté začátečníky. 

Na konci kurzu obdrží každý účastník certifikát o absolvování kurzu. 

ONLINE PŘIHLÁŠKA

Počet míst na kurzu je omezen z důvodu zachování individuálního přístupu k účastníkům! Organizátor si vyhrazuje právo kurz v případě nízkého počtu uchazečů zrušit.  

 ORGANIZACE KURZU A PLATEBNÍ PODMÍNKY


Co s sebou?
Očkovací průkaz psa, deku či jinou podložku pod psa, pohodlné oblečení, misku na vodu, pamlsky pro pejska a dobrou náladu. 

Platební podmínky

POZOR - Platbu provádějte pouze v českých korunách.

Pokud hradíte ze zahraničního účtu je potřeba k platbě přičíst 500,- manipulační poplatek.

Dílčí platba 1000,- (případně celková platba) pro stvrzení místa na kurzu, uhraďte prosím po zaslání faktury na bankovní účet.

Doplatek kurzu provedete v hotovosti na místě konání kurzu. 

Dílčí platba je nevratná.

                                 

V případě nezaplacení částky za seminář do doby splatnosti na faktuře bude zájemce připsán na seznam náhradníků. V případě zrušení přihlášky 14 a více dnů před termínem kurzu/semináře, bude účtován storno poplatek ve výši 50% z ceny kurzu. V případě zrušení přihlášky 0-14 dní před termínem kurzu/semináře, bude storno poplatek 100% z ceny kurzu. Zasláním přihlášky akceptujete platební podmínky. 


PODMÍNKY A DOPORUČENÍ PRO ÚČAST

  • Psi musí být klinicky zdraví a musí mít platné očkování, háravé fenky se s ohledem na ostatní pejsky semináře nemohou zúčastnit.
  • Účastníci jsou povinni řídit se zákonem na ochranu zvířat proti týrání, 246/1992 Sb. v platném znění.
  • Účastníci by se měli orientovat v názvosloví týkajícím se pohybového aparátu zvířat a měli by mít základní znalosti anatomie a fyziologie.
  • Věk 18 let a více


Pořádá PhysioDOG Academy s.r.o.