Physiodog Academy

Fyzioterapie zvířat je v posledních letech vyhledávané téma. O tento obor se začíná zajímat nejen kynologická veřejnost, ale i odborníci z řad veterinárních lékařů a veterinárních sester, chovatelů i poskytovatelů kvalitních služeb v oblasti kynologie a chovu malých zvířat.
Velmi si vážíme toho, že můžeme prezentovat fyzioterapii zvířat laické i odborné veřejnosti díky oslovení organizátorů, kteří pořádají edukační programy různého zaměření.

Na naše přednášky a prezentace jste srdečně zváni.

Těší nás pravidelná spolupráce s Nadací na ochranu zvířat, pro kterou pravidelně připravujeme přednášku o rehabilitaci zvířat na veletrhu ForPets.
Měli jsme tu čest přednášet i na veterinárním veletrhu VetFair i uspořádat sérii seminářů pro veterinární sestry na přání firmy A-Vet s.r.o.

Máte-li zájem o uspořádání přednášky či individuálně sestaveného kurzu pro uzavřenou skupinu, neváhejte nás kontaktovat, rádi za vámi přijedeme.

spolupráce se střední školou veterinární boskovice 

Kurz zaměřený na rehabilitační péči o malá zvířata ve veterinární sféře s praktickou částí. Kurz je přístupný pouze studentům SVŠ Boskovice.

spolupráce se soš veterinární kroměříž 

Spolupráce se SOŠ veterinární v Kroměříži. Pro studenty jsme připravili dvoudenní odborný kurz s praktickou částí, zaměřený na seznámení s rehabilitací malých zvířat.

přednáška na 21. konferenci ochrana zvířat a welfare

Přednáška na téma "Fyzioterapie malých zvířat ve veterinární péči" pořádaná na akademické půdě Veterinární a farmaceutické univerzity v Brně.

Termín: 9. 10. 2014

Program ke stažení ZDE

beseda o fyzioterapii zvířat s praktickou ukázkou na akci "den psích tlapek" (organizace pawz)

Termín: 25. 10. 2014
Místo konání: Praha, Riegerovy sady

Informace o účastnících kurzů jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Veškeré údaje získané od účastníků jsou používány výhradně pro interní potřebu a nejsou bez předchozího souhlasu poskytovány třetím osobám.

TOPlist