Physiodog Academy

hop na balón 
Jednodenní seminář o teorii i praxi cvičení na balančních pomůckách

K ČEMU JE VHODNÉ BALANČNÍ CVIČENI?

Balanční cvičení na různých druzích balančních pomůcek je velmi vhodné pro zvýšení i udržení aktivní fyzické kondice psů bez ohledu na fakt, zda jsou sportovně využívaní či nikoliv. 
Cvičení na balančních pomůckách je forma zábavné aktivity, kterou můžete využít mimo sportovní sezonu či při špatných klimatických podmínkách pro udržení fyzické aktivity psa i pro jeho velmi rychlé unavení.
Balancování, konkrétně aktivace hlubokého stabilizačního systému, je více než vhodné zařadit do tréninku fyzické aktivity i do rehabilitace dlouhohřbetých psů či skupin plemen, která mají sklony k problémům s páteří či velkými periferními klouby.
Balanční cvičení má však i svá výrazná omezení, o kterých se na kurzu dozvíte.
 

HARMONOGRAM A ORGANIZACE SEMINÁŘE

V teoretické části semináře budeme postupovat od základních bezpečnostních pravidel používání balančních pomůcek, přes první seznámení psa s míčem či podložkou, až po lehké, středně těžké a obtížné cviky na míčích. Zároveň se seznámíte s fyziologií stahu svalových vláken a s druhy svalových kontrakcí v souvislosti s pohybem psa.
Probereme použití balančního cvičení v rehabilitaci zvířat i jeho kontraindikace.

Praktická část semináře je rozdělena do několika bloků, které navazují na teoretický výklad a umožňují rozložit fyzické možnosti Vašeho psa do celého průběhu semináře. 
Na semináři je k dispozici velké množství všech druhů balančních pomůcek, proto nehrozí, že by někdo musel čekat na cvičení na pomůckách.
K dispozici máme balanční pomůcky pro malé, střední, i velké psy.

Co s sebou?
Očkovací průkaz psa, dostatek oblíbených pamlsků (pokud nevezmete, je k dispozici nabídka našich osvědčených dobrot), pohodlné oblečení, misku na vodu pro Vašeho psa, dobrou náladu.

Na konci semináře obdrží účastníci CERTIFIKÁT.
 

CENA SEMINÁŘE: 1. 100 Kč
 

PLATEBNÍ PODMÍNKY

Celou částku 1. 100 Kč zaplaťte prosím převodem na bankovní účet vedený u Komerční banky. Platbu proveďte prosím nejpozději 3 týdny po odeslání přihlášky, teprve v tom případě bude vaše přihláška závazně přijata. Platbu lze přesunout na jiný termín pouze jednou. 

107-9608840287/0100

Pro platby ze zahraničí:
IBAN: 
CZ7301000001079608840287
SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Variabilní symbol: telefonní číslo uvedené v přihlášce

Do poznámky pro příjemce uveďte své jméno a „BALON.

Každá přihláška musí být potvrzena platbou na účet do 14 dnů od odeslání přihlášky.

Přijetí platby, a tím i Vaše účast, bude potvrzena na Váš email.
Kurzovné je možné přesunout na jiný termín vždy pouze jednou. V případě zrušení přihlášky 14 a více dnů před termínem kurzu/semináře, bude účtován storno poplatek ve výši 50% z ceny kurzu. V případě zrušení přihlášky 0-14 dní před termínem kurzu/semináře, bude storno poplatek 100% z ceny kurzu. Zasláním přihlášky akceptujete platební podmínky.

Podmínky a doporučení pro účast:

  • Psi musí být klinicky zdraví a musí mít platné očkování, háravé fenky se s ohledem na ostatní pejsky semináře nemohou zúčastnit.
  • Účastníci jsou povinni řídit se zákonem na ochranu zvířat proti týrání, 246/1992 Sb. v platném znění. 
  • Účastníci by se měli orientovat v názvosloví týkajícím se pohybového aparátu zvířat a měli by mít základní znalosti anatomie a fyziologie.
  • Věk 18 let a více

ON-LINE PŘIHLÁŠENÍ NA SEMINÁŘ

TOPlist